KURSY DLA DZIECI

  • Wkrótce

KURSY DLA MŁODZIEŻY

  • Wkrótce
Nie kopiuj! Podlinkuj :-)

DZIECI CZEKAJĄ NA TWOJĄ POMOC

Pomóż dzieciom
Warto pomagać
Pomoc dla Kasi Błażowskiej - dziecko z porażeniem
Marzycielska poczta - wyślij list choremu dziecku
Pomoc chorym dzieciom
Rehabilitacja dla małego Damiana
Pomoc dla Paulinki Trzajny
Pomoc dla Kamilka Łuczkiewicza


Warto pomagać

Prawdziwe człowieczeństwo polega na tym, że nie pozostajemy obojętni na niedolę innych - pomagamy.

Czasem naprawdę niewiele potrzeba, by uczynić los drugiego znośniejszym. Szczery uśmiech lub podzielenie się tym, czego mamy w nadmiarze - niby niewiele, ale jednak dużo.

Pomóż uczynić świat lepszym

Jeśli znasz stronę biorącą udział w pomaganiu innym, napisz proszę, do mnie na kursy@astrosalus.pl. Opiszę ją tutaj i podam linka do niej. Warto popularyzować to, co dobre.

Jeśli potrzebujesz pomocy, również możesz napisać. Zamieszczę za darmo Twój apel na tej podstronie oraz zdjęcie, ulotkę itp.
Pamiętaj jednak, aby Twoje ogłoszenie było napisane odpowiednią czcionką (nie caps lockiem), było rzeczowe, nie nadmiernie długie (inni też chcą mieć miejsce) i poprawne pod względem ortografii itp.
Właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności za ogłoszenia.
Do góry

Pomoc dla Kasi Błażowskiej - dziecko z porażeniem

Kasia Błażowska Zwracam się z prośbą na kolejny rok podatkowy o pomoc dla mojej Kasi Błażowskiej.
Ponieważ mieszkamy na wsi i nie damy rady sami nazbierać z 1 % podatku na leczenie.
Nadzieję mamy, że dzięki Internetowi możemy napisać do Was o pomoc, że podczas rozliczania jeśli to możliwe o przekazanie 1 % na moją Kasię.
Za pomoc będę SERDECZNIE wdzięczna.

Kasia od 16 lat cierpi na mózgowe porażenie dziecięce: sama nie siedzi, nie naje się, jest całkowicie zależna od mojej pomocy.
Proszę, jeśli to możliwe przekaż 1% podatku.
W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904.
W rubryce &x201E;Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%&x201D; podaj: 22063 Błażowska Katarzyna.
Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola &x201E; Wyrażam zgodę&x201D;
Strona fundacji - podstrona o Kasi
Z poważaniem i nadzieją mama Kasi, Maria Błażowska.
Do góry

Marzycielska poczta - wyślij list choremu dziecku

Natrafiłam na tę stronę przypadkiem. Dotyczy ona chorych dzieci. Tak niewiele trzeba, by uczynić życie ich oraz ich rodzin przyjemniejszym.
Napisz do nich list, wyślij kartkę lub maila. Podaruj im dobre słowo.
Marzycielska poczta
Dzieciaki z marzycielskiej poczty
Do góry

Pomoc chorym dzieciom

Warto zwrócić szczególną uwagę na tych najbardziej potrzebujących - na chore dzieciaki. Oto strona poświęcona właśnie im:
Nasze choruszki.
Pomóżcie zebrać dla dzieci ubrania na zimę, zabawki, książki, zeszyty, pieniądze na rehabilitację i leki.

W przypadku niektórych dzieci starczy po prostu zbierać i wysyłać nakrętki po napojach. W wielu domach pijecie takie napoje. Nie wyrzucajcie, proszę nakrętek. Odpowiednia ilość nakrętek może być wymieniona na wózek inwalidzki dla chorego dziecka. Dla Was to koszt niewielki - zebranie i wysyłanie nakrętek po wypitych napojach - a dla dziecka może to oznaczać możliwość poruszania się. Okażcie serce. czasem trzeba tak niewiele :-) Ale to tak dużo dla innej osoby.
Do góry

Rehabilitacja dla małego Damiana

Witam serdecznie i z całego serca proszę o chwilę uwagi.
NAZYWAM SIĘ ILONA LACKOWSKA, SAMOTNIE WYCHOWUJĘ 2 DZIECI 19-TO LETNIEGO DAMIANA CHOREGO NA MPDz i 18-TO LETNIA EMILIĘ . Mieszkam na wsi w miejscowośći Łąg.
BŁAGAM O PRZECZYTANIE HISTORI MOJEGO SYNA I NASZEJ RODZINY BEZ ZROZUMIENIA I SERCA WSPANIAŁYCH LUDZI MÓJ SYN JEST BEZ SZANSY NA REHABILITACJE I ŻYCIE BEZ BÓLU.

Błagam o wyrozumiałość.

AUKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ DAMIANKA
Cegiełka na leczenie i rehabilitację 1zł które może zdziałac cuda i pomóc Damiankowi być bardziej sprawnym i nie cierpieć z bólu Damianek ma wyznaczony termin turnusu na 16 września dokładnie w dzień swoich 19-tych urodzin bardzo czeka na ten wyjazd jednak stoi on pod duzym znakiem zapytania . Turnus kosztuje 3500zł a brakuje nam jeszcze 1230zł. Każda cegiełka to dla damianka szansa na to że uda mu sie pojechać na rehabilitację.

http://allegro.pl/aukcja-charytatywna-zdjecie-cegielka-na-leczenie-i1810847837.html
http://allegro.pl/myaccount/mysettings_mypage.php

Damian 19lat choruje na MPDz. Chciałabym błagać o pomoc. Za dobry miesiąc zaczyna się rok szkolny błagam o pomoc może znalazł by sie ktoś kto zechciał by nam w jakikolwiek sposób pomóc, przekazać jakieś np. zeszyty kredki czy przybory szkolne.

Damianek jest na etapie dziecka bawi się rysuje maluje jak małe dziecko. Dla nas liczy sie każda pomoc nawet kg cukru czy jakieś używane rzeczy.

Damianek zakwalifikował się też na turnus rehabilitacyjny który jest dla niego ogromna szansą. Błagam o pomoc o cegiełkę na leczenie Damianka. Błagam o zrozumienie.
http://www.dzieciom.pl/34
http://pomagamy-dzieciom.net/damian-lukasz-lackowski

Czasami w pogoni za codziennością
zapominamy że nasza "normalna" codzienność,
dla kogoś innego może być tylko marzeniem...

Nie wiem jak zacząć… Jest mi niezręcznie prosić o pomoc, ale jestem zmuszona do takiego działania.
Jako samotna mama wychowuję dwoje dzieci: Emilię (18 lat) i Damian a (19lat). Damian choruje na dzieciece porażenie mózgowe i wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji.

Mieszkamy na wsi. Czasem brakuje nam środków na podstawowe rzeczy, a ostatnio wszystkie tragedie spadają na nas jak plaga. Chciałabym prosić o pomoc ludzi o wielkim sercu, aby zechcieli wyciągnąć rękę do mojego syna i pomóc w jego leczeniu.

Damianek to takie duże dziecko bawi sie zabawkami uwielbia malować i rysować, uwielbia jak czyta się mu bajki. Dotychczas w miarę możliwości starałam się korzystać ze wszystkich możliwych form usprawniania syna. Damian był leczony w Specjalistycznym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji i Ortopedii Dziecięcej "Górka" w Busku Zdroju, Ośrodku Rehabilitacji i Hipoterapii "MAGDALENKA" w Wiartowie, Ośrodku Leczniczo-Wypoczynkowym w Polańczyku, w ośrodku w Darłowie i Mielnie.
Po każdym pobycie można zauważyć dużą poprawę. Damian bardzo dobrze odbiera zmianę klimatu, co mobilizuje go do ćwiczeń i walki z własną chorobą. Obecnie syn zakwalifikował się na turnus rehabilitacyjny w ośrodkach w Mielnie. Koszt każdego turnusu to ok. 4 000 -13 900 zł.

Sama nie jestem w stanie zebrać odpowiednich środków na turnus, rehabilitację i przystosowanie mieszkania do potrzeb Damiana, wiec zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Damian ma duże szanse na poprawę stanu swego zdrowia, a brak fachowej rehabilitacji ogranicza je.

W tym roku po raz trzeci nie otrzymaliśmy dofinansownia do rehabilitacji Damianka. Już trzeci rok sami musimy walczyć o znalezienie wspaniałych ludzi którzy nie są tak bezduszni jak ludzie ustalajacy Polskie przepisy.

Ubiegły rok był dla Damianka bardzo trudny i bardzo pracowity. Był na 4 turnusach gdzie osiągnoł bardzo dużo. Dostał też zastrzyki botuliny co poprawiło jego stan. Był bardzo dzielny, wiem że ćwiczenia sprawiają mu częstu dużo cierpienia i bólu ale dzielnie znosi wszystkie zabiegi i zawsze jest szczęśliwy gdy jedziemy na rehabilitacje. Zdaję sobie sprawę że to ostatni gwizdek by coś jeszcze z Damianka wyciągnąć i poprawić jego stan później już trzeba będzie pielęgnować to co do tej pory ciężką pracą udało sie osiągnąć. Dlatego też zwracam sie o zrozumienie i pomoc. Mój synek tak jak inne dzieci bardzo chciał by być zdrowy ale loś chciał inaczej i bez pomocy wspaniałych ludzi o wielkim sercu nie ma szansy na poprawę zdrowia.
Każda wpłacona na subkonto Damianka złotówka, to ogromna pomoc i wsparcie, to krok naprzód i ogromna nadzieja na poprawę jego zdrowia. Błagam o każdą pomoc - materialną lub rzeczową.

Pozdrawiam serdecznie,
ILONA LACKOWSKA
UL. DŁUGA 77 89-652 ŁĄG
Tel. 667146911

Każdego, kto zechciał by pomóc, proszę o wpłatę - nawet najmniejszą - na konto fundacji. Istnieje też mozliwość wpłaty bezpośrednio na konto ośrodka gdzie Damian zakwalifikował sie na turnus rehabilitacyjny. W tym celu jednak prosze o kontakt, podam wszystkie potrzebne dane i nr kontaktowy by móc potwierdzic rezerwacje.

FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
UL. ŁOMIAŃSKA 5 01-685 WARSZAWA
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Z DOPISKIEM: DAROWIZNA NA LECZENIE I REHABILITACJĘ DAMIANA LACKOWSKIEGO
Do góry

Pomoc dla Paulinki Trzajny

Paulinka Trzajna - informacje Paulinka Trzajna - informacje2
Do góry

Pomoc dla Kamilka Łuczkiewicza

Kamilek Łuczkiewicz - informacje
Do góry